kolorowanki teletubise

Kolorowanki Teletubisie- na stronie bajkowekolorowanki.pl, znajdziesz super kolorowanki oraz mnóstwo informacji. Teletubisie (Teletubbies) to serial telewizyjny przeznaczony dla najmłodszych dzieci, produkowany w latach 1997-2001 przez Ragdoll Productions na zamówienie stacji BBC.

kolorowanki teletubise
kolorowanki teletubise
Teletubisie proporcjami ciała i sposobem poruszania się przypominają kilkulatki. Mają duże, wyraziste oczy i uśmiechnięte twarze. Większość ich ciała jest pokryta kolorowym „futrem”, głowy ozdobione są antenkami. Na brzuszkach mają ekrany telewizyjne, służące do pokazywania krótkich filmików z udziałem dzieci w wieku przedszkolnym. Mowa Teletubisiów przypomina dziecięcą – ograniczone słownictwo, uproszczona gramatyka, częste powtarzanie słów i wyrażeń
kwiecien.academy
POBIERAJ ZA DARMO

Charakterystyka postaci

tinky

Tinky Winky jest największym z Teletubisów. Ma trójkątną antenkę. Jest koloru fioletowego. Najczęściej występuje z torebką. Tinky Winky jest chłopczykiem. Przedstawiciel Europejczyków (różowawa twarz)

Po jest est najmnieszym z Teletubisów. Ma okrągłą czerwoną antenkę. Po jest koloru czerwonego. Uwielbia jeździć na swojej hulajnodze. Po jest dziewczynką Przedstawicielką Azjatów (twarz biała, w niektórych odcinkach – żółta)

Dipsy jest Teletubisiem średniego wzrostu. Jest mniejsza od Tinky Winky ale większa od Po. Jest koloru zielonego, ma długą prostą antenkę. Jej ulubioną zabawką jest śliczny łaciaty biało-czarny kapelusz. Dipsy jest chłopczykiem.
Przedstawiciel Afroamerykanów i Mulatów (twarz beżowa)

Kolorowanki teletubise

bajka teletubisie