Świnka peppa kolorowanka

Świnka peppa kolorowanka – Świnka Peppa to postać z kreskówki, która zdobyła świat. Ta zadziorna świnka z wielkimi, wyłupiastymi oczami i odwróconym ryjkiem już od kilku lat bawi przedszkolaków. Z jakiegoś powodu postać, która mieszka w domu z tatą, mamą, bratem i świnką o imieniu George, stała się w ostatnich latach niezwykle popularna. Świnka Peppa po raz pierwszy pojawiła się jako postać w innym programie telewizyjnym o nazwie „Peep and the Big Wide World” jeszcze w 2007 roku. Jednak dopiero w lipcu 2010 roku Peppa została gwiazdą własnego programu. Od tego czasu zyskała miliony widzów na całym świecie – i nie bez powodu.

Świnka peppa kolorowanka

Na stronie Bajkowe Kolorowanki znajdziesz piękne kolorowanki z postaciami z najbardziej popularnych bajek. Jeżeli szukasz innych pomysłów, inspiracji, to zapraszam Cię na stronę Kwiecien Academy. Znajdziesz tam mnóstwo autorskich kart pracy, girland, lapbooków, kolorowanek.

3
swinka peppa kolorowanki online

Świnka peppa kolorowanka

Peppa Pig to bardzo popularna kreskówka dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych. Program ma dużo uroku, dowcipu i serca – i jest bardzo łatwy do oglądania.

Jeśli szukasz czegoś lekkiego i głupiego, aby się zrelaksować, lub jeśli masz małe dzieci i chcesz wprowadzić je do świata kreskówek, to Peppa Pig jest dobrym wyborem.

Jeśli nigdy wcześniej nie oglądałeś Świnki Peppy, to polecamy zacząć od pierwszego odcinka. Pozwoli Ci to lepiej poznać bohaterów i ich osobowości, zanim zagłębisz się w późniejsze sezony.